Jakie okna kupić ?

Forum w budowie zapraszamy wkrótce :-)

Jakie okna kupić ?

Postprzez dudmar90 » Pt lis 27, 2015 14:56

Stoję przed ogromnym dylematem jakie okna pcv wybrać do mojego nowego domu. Jak wiecie w internecie jest dużo opinii i generalnie dużo ważnych informacji na ten temat, kilku znajomych poleciło żeby zgłaszać się bezpośrednio do sprawdzonych sprzedawców. Chciałbym się was poradzić (najlepiej osoby doświadczone) jakie okna wybrać, a dokładniej z jakiego materiału i proszę o jakieś wskazówki co do producentów.

Będę potrzebował zgodnie ze wstępnym planem 20 okien o różnych rozmiarach. Dom dwukontygnacyjny będzie budowany według systemu gospodarczego. Szukam okien, które wytrzymają kilkadziesiąt lat bo dom będzie w zamierzeniu dla wielu pokoleń.

Jakie okna spełnią wcześniej wymienione wymagania ? Czy tradycyjne pcv, czy może jednak drewniane ? Czy są jakieś pewne firmy, jakie możecie z czystym sumieniem polecić , ewentualnie namiary na godnych polecenia sprzedawców lub montażystów blisko Szczecina. Czego unikać i na co zwracać uwagę podczas wyboru i montażu okien. Wszelkie wskazówki dobrze widziane. Rozmawiałem także parę dni temu z jedną z firm z moich okolic i polecili mi okna pcv Szczecin z firmy MS, co o tym wszystkim sądzicie ?
dudmar90
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 27, 2015 14:49

Postprzez » Pt lis 27, 2015 14:56

 










Postprzez » Cz lip 20, 2017 01:43

 

Następna strona

Powrót do Forum w budowie zapraszamy wkrótce :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron